en

získajte dotáciu 8 000 EUR.

rezervujte si posledné tohtoročné skladové vozidlá bmw i3.

využite nový štátny príspevok na kúpu elektromobilu
a plug-in hybridu.


Podľa schválenej novely a zákona od Výboru NR SR pre financie a rozpočet bude možné ešte tento rok požiadať o príspevok na elektromobily a plug-in hybridné BMW modely:


BMW i3
BMW i3s
BMW 225xe iPerformance Active Tourer - plug-in hybrid
BMW 330e - plug-in hybrid
BMW 530e - plug-in hybrid

> Požiadať o kompletný zoznam

Výška štátneho príspevku


BMW i3, BMW i3s:


BMW 225xe iPerformance Active Tourer - plug-in hybrid

BMW 330e - plug-in hybrid

BMW 530e - plug-in hybrid:

Požiadajte o zaslanie možnosti čerpania príspevku k ostatným modelom > Požiadať o kompletný zoznam


* Podmienky a termín čerpania príspevku budú definované vo výzve na podporu kúpy elektromobilov a plug-in hybridov od Ministerstva Hospodárstva. Uvedené hodnoty môžu byť dodatočne zmenené. > Zaslať emailom upresnenie


Získajte informácie k podmienkam k čerpania príspevku ihneď po vyhlásení výzvy.. 

Nechajte si zaslať emailom podmienky čerpania príspevku.

Zaslať viac informácii emailom

AKTUÁLNA Ponuka.

Filter
Viac kritérií
30 000 Cenníková cena (EUR) 214 913

BMW i7 xDrive60 Sedan

Cenníková cena:
214 913 €
Základné údaje
Na objednávku
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
400 kW (544 PS)
5 km
Limuzína
zatiaľ nebolo pridelené, objednávkové číslo : 8404169
keyboard_tab
625 km

BMW iX xDrive40

Cenníková cena:
87 560 €

Základné údaje
Na objednávku
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
240 kW (326 PS)
0 km
Nepridelené_iX_40_45302
keyboard_tab
435 km
Možnosť zmeny špecifikácie

BMW iX xDrive50

Cenníková cena:
118 910 €

Základné údaje
Na objednávku
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
370 kW (503 PS)
0 km
Nepridelené_iX_50_45306
keyboard_tab
630 km
Možnosť zmeny špecifikácie

BMW iX xDrive50

Cenníková cena:
131 557 €
Základné údaje
Na ceste
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
386 kW (525 PS)
5 km
Sports Activity Vehicle
objednávkové číslo : 8381435
keyboard_tab
630 km

BMW iX xDrive50

Cenníková cena:
136 839 €
Základné údaje
Na ceste
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
386 kW (525 PS)
0 km
Sports Activity Vehicle
objednávkové číslo : 8403438
keyboard_tab
630 km

BMW i4 eDrive40 Gran Coupe

Cenníková cena:
75 730 €
Základné údaje
Na objednávku
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
250 kW (340 PS)
0 km
Gran Coupé
zatiaľ nebolo pridelené, vzorová konfigurácia č. 45448
keyboard_tab
590 km

BMW i4 M50 Gran Coupe

Cenníková cena:
85 485 €
Základné údaje
Na objednávku
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
400 kW (544 PS)
0 km
Gran Coupé
Nebolo pridelené, vzorová konfigurácia č. 45336
keyboard_tab
510 km

BMW iX3

Cenníková cena:
79 405 €
Základné údaje
Na objednávku
nové vozidlo
local_gas_station
Elektrický
cm3
210 kW (286 PS)
0 km
Sports Activity Vehicle
Nebolo pridelené, vzorová konfigurácia č. 46427
keyboard_tab
460 km


INŠPIROVANÉ BUDÚCNOSŤOU. 
POSTAVENÉ PRE PRÍTOMNOSŤ.

Nové BMW i3 a nové BMW i3s.

Úplne nový zážitok z jazdy na plne elektrickom BMW.

ELEKTRICKÉ BMW i3 S DOJAZDOM AŽ DO 310 KM.

Nasadnite a dotknite sa budúcnosti. BMW i3 je plné inovatívnych technológií, ktoré sebaisto využíva na zvládnutie vášho každodenného života. Prepojí vás s okolitým svetom, poskytne vám aktuálne informácie, zorganizuje vám čas a vezme vás tak ďaleko, ako len chcete. Je vždy pripravené vyraziť a skúmať nové cesty. So štýlovosťou a dizajnom, stanovujúcim trendy, pre elektrizujúcu radosť z jazdy.

Tepelné čerpadlo: mení vzduch na dojazd

Elektrické vozidlá sa musia vykurovať elektricky, keďže nemajú spaľovací motor, ktorý na vykurovanie použije generované zvyškové teplo. To môže negatívne ovplyvniť dojazd. Preto sme vyvinuli inovatívny systém tepelného čerpadla, ktoré nielen príjemne vyhreje interiér BMW i3, ale využije energiu z okolitého vzduchu aj na predĺženie dojazdu. Doplnkové tepelné čerpadlo sa aktivuje automaticky a dosahuje o 50 % vyššiu energetickú účinnosť než konvenčný systém kúrenia, pričom však zároveň poskytuje tú istú mieru komfortu. V závislosti od vonkajšej teploty je vďaka nemu možné predĺžiť dojazd až o 30%.

Jazdné režimy: Efektivita na ceste k cieľu

BMW i3 vám dáva do rúk kontrolu aj nad predĺžením dojazdu. Pri štandardnom jazdnom režime COMFORT má dojazd hodnotu do 200 km. Stačí však Ovládačom jazdného zážitku zvoliť režim ECO PRO alebo ECO PRO+ a váš dojazd sa efektívne predĺži.

Aplikácia BMW i Remote: vždy v spojení s vaším BMW i3

Moderná éra elektrickej mobility otvára dvere novým možnostiam, vrátane takých, o ktorý sme donedávna ani nesnívali. Aplikácia BMW i Remote vám umožní ovládať vaše BMW i3 na diaľku pomocou smartfónu alebo hodiniek smartwatch. Kedykoľvek si tak môžete overiť stav nabitia batérie a aktuálny elektrický dojazd. Ak je vaše BMW i3 práve pripojené k nabíjacej stanici, môžete na diaľku sledovať priebeh nabíjania. Môžete si vopred zvoliť čas odjazdu, ku ktorému má byť vaše BMW i3 plne nabité, s kabínou vykúrenou alebo vychladenou na správnu teplotu. A ak si to želáte, aplikácia dokáže aj zhodnotiť efektivitu vášho jazdného štýlu.

Dynamické zobrazenie dojazdu: s poctivosťou zájdete najďalej

Zobrazenie dojazdu bolo pre potreby BMW i3 špecificky vyvinuté tak, aby ste kedykoľvek mali k dispozícii informáciu o tom, ako ďaleko ešte zájdete – s absolútnou spoľahlivosťou. Možno sa to zdá byť jednoduché, ale dojazd ovplyvňuje množstvo rozličných faktorov, pre ktorých spracovanie je potrebný sofistikovaný softvér. Musí byť schopný započítať aj údaje o osobnom jazdnom štýle, topografický profil trasy, vonkajšiu teplotu, zvolený jazdný režim, plánovanú trasu a použitie systémov kúrenia alebo klimatizácie – a to všetko v zlomku sekundy. Výsledkom je dynamický indikátor dojazdu, ktorý je nielen extrémne presný, ale vám tiež umožní jednoduchšie pochopiť konkrétny dopad jednotlivých faktorov, ovplyvňujúcich dojazd.

Nabíjanie doma.

Elektrizujúci zážitok z jazdy sa začína už pri nabíjaní. Keď sa zásoby energie v batérii vášho BMW i3 znížia, môžete ho pohodlne nabiť aj priamo doma. Stačí ho pripojiť do konvenčnej 230V domácej siete pomocou štandardne dodávaného kábla. Takto sa batéria naplní na 80 % svojej maximálnej kapacity za menej než 10 hodín.

Ešte rýchlejšie a komfortnejšie je domáce nabíjanie pomocou zariadení BMW i Wallbox, ktoré vám ochotne nainštalujeme a nastavíme. Podľa toho, pre ktorú verziu sa rozhodnete, budete môcť nabiť svoje BMW i3 na 80 % kapacity aj za menej než tri hodiny. Toto je možné vďaka extrémne vysokému nabíjaciemu výkonu až 11 kW so zariadením BMW i Wallbox Pro pre BMW i3 (94 Ah).

Takáto domáca nabíjacia stanica vám umožní využiť aj vaše vlastné zdroje ekologickej energie, napríklad zo solárnych panelov – pre rýchle nabíjanie a ešte výraznejšiu udržateľnosť. *
 

 

 

Testovacia jazda.

Testované vozidlo:

Súčasné vozidlo:

Osobné údaje:

Správa*:

* Povinné údaje
Môj súhlas s marketingovou komunikáciou
Súhlasím s tým, aby MD-Bavaria Žilina, s.r.o. (Bytčická 82 010 01 Žilina) spracovával a používal moje poskytnuté osobné údaje (napr. kontaktné a osobné údaje, ako sú dátum narodenia a typ vodičského preukazu, záľuby a záujmy) na starostlivosť o zákazníka a na vybranú komunikáciu informácií o produktoch a službách Skupiny BMW ako aj na prieskum trhu. MD-Bavaria Žilina, s.r.o. môže tieto údaje prenášať aj dcérskym spoločnostiam, ako aj zmluvným partnerom, ktorý môžu používať moje údaje a kontaktovať ma na vyššie uvedené účely. Uvedené dcérske spoločnosti si môžu vzájomne poskytovať aktualizácie.

Uprednostnený kontaktný kanál

Súhlasím s tým, aby sa osobné údaje používali na vytváranie individuálneho profilu zákazníka s využitím štatistického postupu. Vďaka tomuto profilu budem dostávať marketingovú komunikáciu s obsahom, ktorý bude pre mňa relevantný, napr. personalizované ponuky od spoločnosti BMW Slovenská republika s.r.o. a určitých dcérskych spoločností, ako aj určitých zmluvných partnerov a dielní (mnou uprednostňovaný predajca, partneri mojich nákupov automobilov, servisné alebo konzultačné návštevy alebo môj regionálny partner). Tiež súhlasím s tým, aby na vyššie uvedené účely BMW Slovenská republika s.r.o. prenášala zákaznícky profil určitým dcérskym spoločnostiam a mojim zmluvným partnerom a dielňam a aby ma tieto spoločnosti oslovovali s obsahom, ktorý bude pre mňa relevantný. Tam, kde budú k dispozícii, môžu byť nasledujúce údaje, ktoré som poskytol alebo ktoré boli vygenerované na základe môjho používania produktov alebo služieb spoločnosti BMW Slovenská republika s.r.o., určitých dcérskych spoločností a zmluvných partnerov a dielní, použité v rámci vytvárania profilu: kontaktné údaje (ako napr. meno, adresa, e-mailová adresa); doplnkové informácie/preferencie (ako napr. uprednostnený predajca, záľuby); identifikačné údaje (ako napr. číslo zákazníka, číslo zmluvy); história zákazníka (ako napr. prijatie ponúk, údaje o kúpe vozidla, informácie o predajcovi); údaje o vozidle (ako napr. údaje o používaní z aplikácie BMW Connected: najazdené kilometre, dojazd); údaje z aplikácie/domovskej stránky/sociálnych médií (ako napr. údaje o používaní z online kont myBMW alebo myMINI). Úplný zoznam údajov týchto kategórií je uvedený tu.

Žiadosti o zmenu týkajúce sa vyhlásenia súhlasu a právo na odvolanie. more-info

Svoje predložené vyhlásenia o súhlase môžem kedykoľvek odvolať, s účinnosťou do budúcnosti. Po úplnom odvolaní sa môj profil zákazníka už nebude spracúvať a už nebudem dostávať marketingovú komunikáciu. Prostredníctvom nasledujúcich uvedených komunikačných kanálov mám okrem toho možnosť požiadať o informácie o mojich údajoch uložených u MD-Bavaria Žilina, s.r.o. / v BMW Slovenská republika s.r.o. ako aj o opravu, vymazanie alebo zablokovanie svojich osobných údajov. Ďalšie údaje týkajúce sa spracúvania mojich osobných údajov a mojich práv sú k dispozícii v zásadách ochrany osobných údajov uvedených na nasledovnej adrese.

Kontakt +421 41 507 2821, odkaz na zásady ochrany osobných údajov online.

Kontakt Služby zákazníkom BMW +421 (2) 60 20 20 80,
odkaz na zásady ochrany osobných údajov online.

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať ohľadom dojednania termínu.
Vyplnením nepovinných údajov nám pomôžete pripraviť si pre Vás najlepšie riešenie.

 

Objavte viac

Súbory cookie na doméne bmw-zilina.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.