en

BMW Servis.

Zameraný na dokonalosť.

Kvalita, efektivita a inovácie: tri piliere odbornosti pri údržbe a opravách vozidiel, ktoré poskytuje servis BMW dnes aj zajtra. Skôr než nový model BMW vstúpi do procesu výroby, naši konštruktéri vyvinú inovatívne servisné prvky a koncepcie. Sme odhodlaní poskytnúť vám prvotriedny servis, ktorý zabezpečí vášmu vozidlu bezkonkurenčne najlepšiu starostlivosť a nekompromisný zážitok z jazdy.

Objednajte sa do servisu

KONTROLA TECHNICKÝCH KAMPANÍ.

Máme prehľad o všetkých otvorených technických kampaniach.

Na Vaše vozidlo sa môže vzťahovať technická kampaň, ktorá ešte nebola vybavená a vy o nej nemusíte vedieť.

Po poskytnutí Vašich údajov radi overíme, či sa na Vaše vozidlo vzťahuje otvorená technická kampaň. Ak áno, okamžite Vám pomôžeme s dohodnutím termínu. Potrebnú prácu vykonáme bezplatne, aby Vaše BMW zostalo v najlepšej kondícii.

Kontaktujte nás , radi Vám poskytneme bližšie informácie.

Objednať na kontrolu

špeciálna servisnÁ ponuka.

Originálne BMW príslušenstvo, BMW Servis a BMW Lifestyle.

Aby ste cestovali vždy bezpečne a spoľahlivo, naši kompetentní BMW servisní technici vaše vozidlo dôkladne skontrolujú, napríklad v rámci BMW jarnej prehliadky.

Okrem toho sa môžete tešiť na maximálny komfort cestovania s našimi inteligentnými transportnými a informačno-zábavnými riešeniami, alebo na svieži vzhľad vášho BMW s kompletnými BMW letnými sadami kolies. Pre vyššiu dávku adrenalínu vám ponúkame príslušenstvo M Performance, ktoré rozbúši srdce každého fanúšika motoristického športu. A okrem toho máte možnosť zvýšiť si sebavedomie našou BMW Lifestyle ponukou. Pre viac radosti, dokonca aj mimo ciest.

Zvýhodnená servisná ponuka

KONTROLA A ÚDRŽBA VOZIDLA.

Profesionálna, spoľahlivá a cenovo dostupná.

Bez ohľadu na to, či vaše BMW potrebuje špeciálnu prehliadku, údržbu alebo technickú kontrolu – naši skúsení servisní špecialisti BMW vedia, čo je pre vaše vozidlo najlepšie a vždy vám poskytnú kompetentné služby.

Vďaka všestrannej odbornosti, inovatívnej diagnostike a programovacím technológiám je servis BMW zárukou, že vaše vozidlo bude vždy v špičkovej kondícii. Každou kontrolou a servisnou prehliadkou prispievame k tomu, aby ste si mohli so svojím BMW vychutnať každú cestu.

BMW jarná kontrola

Ľad, sneh a soľ si počas zimy vyberú na vašom BMW svoju daň – batéria, podvozok, karoséria a sklá sú vystavené extrémne náročným podmienkam. BMW jarná kontrola vám prináša možnosť prehliadky vozidla zameranej na oblasti, ktoré boli vystavené mimoriadnym nárokom. Pri prehliadke sa zameriame na motor a prevodovku, ale tiež na brzdový systém a svetlá. S BMW jarnou kontrolou tak budete mať istotu, že vaše BMW je pred nadchádzajúcou letnou sezónou v dokonalej forme. Vďaka troške úsilia malé problémy neprerastú do veľkých opráv.


Naša ponuka:

• kontrola brzdového systému,

• kontrola hladiny hydraulických kvapalín,

• kontrola vonkajšieho poškodenia,

• kontrola opotrebovania a napnutia hnacích remeňov,

• kontrola stavu diskov kolies a pneumatík,

• kontrola systému osvetlenia,

• kontrola systému klimatizácie/kúrenia.

BMW kontrola pred letnou dovolenkou

Konečne nastal čas vytúženej dovolenky! Radi vám pomôžeme s prehliadkou vášho BMW pred letnou dovolenkou, aby ste sa mohli spoľahnúť na vaše vozidlo i na ďalekých cestách: Máte na palube reflexnú vestu, súpravu náhradných žiaroviek a hasiaci prístroj? Sú mapy v satelitnom navigačnom systéme aktuálne? Má tlak v pneumatikách správnu hodnotu potrebnú pre zvýšenú záťaž? BMW kontrola pred dovolenkou takisto zahŕňa početné technické testy. Už teraz sa tešíme, ako nám porozprávate o svojich zážitkoch na cestách. Pretože dovolenková kontrola BMW zahŕňa aj umytie exteriéru vozidla po návrate z dovolenky.


Naša ponuka:

• kontrola brzdového systému,

• kontrola hladiny hydraulických kvapalín,

• kontrola vonkajšieho poškodenia,

• kontrola opotrebovania a napnutia hnacích remeňov,

• kontrola stavu diskov kolies a pneumatík,

• kontrola systému osvetlenia,

• kontrola systému klimatizácie/kúrenia. Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

BMW kontrola klimatizácie

BMW kontrolu klimatizácie odporúčame vykonať v dostatočnom predstihu pred letnou sezónou. Naši BMW servisní špecialisti dôkladne skontrolujú, či klimatizačný systém vášho vozidla funguje správne. Odborne vyčistia a vydezinfikujú chladiaci systém, aby bola teplota v interiéri vozidla vždy príjemná a prospešná pre vaše zdravie. V prípade potreby vymenia aj chladiace médium. Vďaka kontrole klimatizácie si zachováte chladnú hlavu aj v horúcich dňoch a šoférovanie bude pre vás príjemnejšie.


Naša ponuka:

• kontrola hnacieho remeňa a mikrofiltra,

• kontrola účinnosti klimatizácie,

• výmena mikrofiltra,

• čistenie a dezinfekcia klimatizačnej jednotky.

Aktuálne cenové ponuky vám poskytne váš servisný partner.

BMW zimná kontrola

Zamestnanci našich servisov sa postarajú, aby vaše cesty boli s príchodom zimy ešte bezpečnejšie a pohodlnejšie. S BMW zimnou kontrolou dostanete najlepšiu možnú prípravu na chladné mesiace.


Naša ponuka:

• kontrola hladiny kvapalín (motorový olej, chladiaca zmes, kvapalina ostrekovača, kvapalina posilňovača riadenia, brzdová kvapalina),

• kontrola zavesenia kolies, tlmičov a komponentov riadenia,

• vizuálna kontrola bŕzd, hnacieho remeňa a tlmičov,

• kontrola stieračov a systému ostrekovača,

• kontrola všetkých svetiel,

• kolesá/pneumatiky (stav, hĺbka dezénu a tlak).

BMW olejový servis

BMW olejový servis ponúka viac ako len výmenu oleja. Obsahuje, napríklad predbežnú kontrolu bŕzd a pneumatík. Získate komplexný BMW olejový servis, ktorý je špeciálne prispôsobený vášmu BMW a zabezpečí dlhú životnosť vášho motora.


BMW olejový servis zahŕňa:

• Výmena motorového oleja za originálny BMW motorový olej, vrátane likvidácie starého oleja

• Výmena olejového filtra

• Vynulovanie servisného ukazovateľa podľa výrobných špecifikácií

• Práca a materiál

Výmena brzdových doštičiek

Vysoký výkon motora kladie vysoké nároky aj na vaše brzdy. S originálnymi BMW brzdami sa môžete spoľahnúť na maximálnu bezpečnosť, najkratšiu brzdnú dráhu a maximálnu mieru spomalenia v každej situácii.


Výmena zahŕňa:

• Výmenu predných brzdových doštičiek

• Výmenu snímačov predných brzdových doštičiek

• Čistenie bŕzd

• Vynulovanie servisného displeja podľa výrobných špecifikácií

• Prácu a materiál

BMW BluePerformance s aditívom AdBlue®

Technológia BMW Blue Performance výrazne optimalizuje emisie naftových motorov a znižuje podiel oxidov dusíka vo výfukových plynoch. Okrem toho sú niektoré modely BMW* vybavené aj ďalším prvkom na znižovanie emisií oxidov dusíka: katalyzátorom SCR (SCR = Selective Catalytic Reduction, t. j. selektívna katalytická redukcia) so vstrekovaním aditíva AdBlue®. Chemická reakcia, ktorá nastane pri vstreknutí roztoku močoviny AdBlue®, výrazne znižuje emisie oxidov dusíka. Aditívum AdBlue® môžete v prípade potreby doliať aj sami alebo si dohodnete návštevu u nás.

MECHANICKÉ A ELEKTRICKÉ OPRAVY.

Využite výhody našej odbornosti a kvality.

Opravy mechanických dielov vášho BMW, napríklad brzdového obloženia a kotúčov, alebo rôznych elektronických systémov, ako je palubná navigácia, si vyžadujú skúsených odborníkov. Práve autorizované servisy BMW disponujú požadovanou odbornosťou a najmodernejším vybavením, vďaka ktorým sa vaše BMW opäť dostane do skvelej formy.

Samozrejme, na opravu vášho BMW sa používajú iba originálne diely BMW, ktoré sú šité na mieru pre konkrétny model a spĺňajú najvyššie štandardy kvality a funkčnosti. Dokonalosť, ktorú budete cítiť na každom kilometri vašej jazdy.

Mechanické opravy BMW.

Ak vaše vozidlo potrebuje mechanickú opravu, napríklad výfuku alebo tlmičov, môžete sa plne spoľahnúť na našu odbornosť a kompetentnosť. Veď napokon, nikto nepozná inovatívnu technológiu BMW lepšie, než naši vysoko odborne kvalifikovaní servisní špecialisti. Postarajú sa o dokonalú súhru všetkých mechanických komponentov vášho vozidla a ich bezproblémové fungovanie. V prípade opravy dielov podliehajúcich opotrebovaniu, ako je napríklad brzdové obloženie alebo brzdové kotúče, sa používajú iba originálne diely BMW špecificky vyrobené pre váš model. Originálne diely BMW sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou, preto sú mimoriadne rentabilné.

Elektrické opravy BMW.

Postaráme sa o bezproblémový tok elektronických údajov medzi všetkými technologicky vyspelými komponentmi vozidla. Pri opravách citlivej elektroniky vozidla, ako je napríklad navigačný systém BMW alebo iné riadiace jednotky BMW, servisní špecialisti BMW najprv vykonajú analýzu vzniknutej chyby a následne problém odstránia – vďaka všestrannej odbornosti a najmodernejšiemu vybaveniu.

OŠETRENIE A KOZMETICKÉ OPRAVY BMW.

Drobné opravy. Veľká radosť.

Poškodenie čelného skla od kamienkov, drobná preliačina na nárazníku, škrabance na obložení interiéru: to všetko sa môže prihodiť veľmi rýchlo, ak svoje BMW využívate naozaj intenzívne. Tieto nevyhnutné známky používania vozidla však možno rovnako rýchlo odstrániť – vďaka novému balíku kozmetických opráv od BMW.

Vďaka použitiu špeciálnych techník na opravu skla, plastov a povrchov v interiéri a zručnosti servisných profesionálov BMW bude vaše vozidlo opäť vyzerať ako nové. A zároveň ušetríte peniaze: kozmetické opravy BMW ponúkame za rozumnú cenu, navyše tak predídete vážnejšiemu poškodeniu a následne drahším opravám. Vaše BMW si tak zachová svoju hodnotu.

KAROSÉRIA A LAK BMW.

Ideálny servis pre vaše BMW.

BMW sa stará o opravy vášho vozidla a tým udržiava jeho hodnotu. Či už ide o karosériu alebo lak, servisní špecialisti BMW sú dôkladne pripravení na precízne vykonávanie opráv.

V servisnej dielni BMW títo skúsení technici využívajú svoju vysokú odbornosť a špeciálne metódy – to je zárukou vysokej profesionálnej úrovne opravy, vďaka čomu sa vo svojom vozidle opäť môžete cítiť úplne bezpečne.

Karosárske práce BMW.

Všetky karosárske práce BMW podliehajú prísnym predpisom a vykonávajú ich vysoko kvalifikovaní servisní špecialisti BMW. Bez ohľadu na to, či ide o ľahšie alebo rozsiahlejšie poškodenie karosérie, vďaka použitiu najmodernejších technológií opráv a originálnych dielov BMW sa vaše BMW znovu vráti do výbornej kondície, takže dokáže splniť všetky požiadavky bariérových skúšok BMW (tzv. crash-testov).

Dokonalá kombinácia inovatívnej technológie a výnimočnej odbornosti vám dáva záruku, že vaše vozidlo bude po dokončení karosárskych prác opäť schopné jazdy pri zvyčajnej vysokej úrovni bezpečnosti.

Lakovacie práce BMW.

Vďaka špecializovaným postupom dokážeme obnoviť pôvodný vzhľad laku poškodeného menšou nehodou alebo krupobitím. Na tento typ opráv sa používajú ekologické, vodou riediteľné laky.

ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY BMW.

ORIGINÁLNE NOVÉ DIELY BMW.

Vaše BMW každý deň predvádza vysoké výkony a ak má zostať plne funkčné, musí sa zachovať súhra všetkých jeho komponentov. Preto by ste sa mali rozhodnúť pre originálne diely BMW: dokonalý výkon sa zachová iba vtedy, ak všetky komponenty presne vyhovujú požiadavkám každého modelu BMW. Len tak získate špičkovú kvalitu a optimálnu bezpečnosť.

MANAŽMENT BMW PRI PORUCHE A NEHODE.

Naši odborníci sú tu pre vás nepretržite. Vychutnajte si vo svojom BMW maximálnu radosť z jazdy, bezpečnosť a komfort. S manažmentom BMW pri poruche a nehode máte istotu, že sa o vás postaráme aj v prípade núdzovej situácie. 365 dní v roku, 24 hodín denne.

Stačí sa obrátiť na mobilné služby BMW. Ak potrebujete pomoc pri poruche priamo na mieste, pošleme vám servisné vozidlo BMW ServiceMobile alebo zariadime výjazd niektorého z našich vybraných spolupracujúcich partnerov. Ak to bude nutné, vybavíme vám aj taxík alebo rezerváciu hotela.

V prípade nehody sa o vás postará náš manažment BMW pri nehode. Jeho špecialisti presne vedia čo majú robiť, aby vás čo najskôr dostali späť na cestu. Kamkoľvek vás cesty zavedú, s manažmentom BMW pri poruche a nehode nikdy nebudete sami.

Objavte viac

Súbory cookie na doméne bmw-zilina.sk.

Akceptujte súbory cookie.
Zistiť viac, vrátane informácií o tom, ako odmietnuť súbory cookie.