en

RADOSŤ Z JAZDY SA NEOPOTREBUJE.

Certifikované jazdené vozidlá z programu BMW Premium Selection.


Objavte radosť z jazdy s jazdenými vozidlami z programu BMW Premium Selection so zárukou. Až keď vozidlo prejde rozsiahlou vizuálnou a technickou prehliadkou našimi špecialistami, získa certifikát Premium Selection. Tento certifikát je zárukou 100 % prémiovej kvality a nekompromisnej spoľahlivosti. Každé jazdené vozidlo BMW Premium Selection sa predáva s poistením, ktoré kryje vady vozidla 24 mesiacov a súčasne s ním prichádza aj ucelená ponuka služieb a možností financovania. Nasadnite a nechajte sa inšpirovať.

ŠTANDARD POZNÁME TIEŽ. ALE LEN TEN VYŠŠÍ.

Pre nás nie je kvalita len sľubom, ale základným princípom. Jazdené vozidlo s certifikátom BMW Premium Selection nie je staršie ako 5 rokov a nemá najazdených viac ako 120 000 km. Zároveň prešlo našou rozsiahlou a dôkladnou kontrolou. Certifikát získajú len vozidlá, ktoré spĺňajú všetky presne definované podmienky. Automobily Premium Selection sú k dispozícii len u partnerov programu BMW Premium Selection, vďaka čomu dokážeme garantovať maximálnu kvalitu. Príďte sa presvedčiť!

Ponuka vozidiel

VÝHODY.

Každé jazdené vozidlo z programu BMW Premium Selection absolvovalo komplexnú kontrolu našimi odborníkmi. Len tak môžeme mať istotu, že ponúkame vozidlá spĺňajúce najvyššie štandardy. Okrem certifikovanej kvality jazdené vozidlá z programu BMW Premium Selection ponúkajú aj množstvo ďalších výhod. Okrem rozsiahleho krytia vád a služieb mobility, či atraktívnych ponúk financovania máme pre vás aj jednu špecialitu: maximálnu radosť z jazdy.

Podmienky krytia vád

PONUKY ŠITÉ NA MIERU.

Vďaka množstvu vozidiel zaradených do programu BMW Premium Selection dokážeme pre vás rýchlo nájsť vozidlo, ktoré spĺňa všetky vaše požiadavky.

Profitujte z našej jedinečnej ponuky. Stačí priamo kontaktovať partnera programu BMW Premium Selection alebo môžete sledovať výhodné ponuky vozidiel, ktoré sa pravidelne objavujú na tejto stránke.

Vyžiadať ponuku

Objavte viac